Performans konusunda benzersiz ürünler

Sporu biliyoruz. Teknolojiyi biliyoruz. Ve deneyimlerden hepsini bir araya getirmek için ihtiyaç nedir biliyoruz.

Ürünlerimiz ve partnerlerimizle birlikte sizin için en iyi çözümü bulmak için hareket ediyoruz.

Reaxing

Gerçek bir nöromüsküler egitim devrimi.

Reaksiyon, bireysel psiko-fiziksel refahın anahtarıdır. Reaxing projesi sadece bir egitim yöntemi olarak degil, aynı zamanda günlük yasamimizda karsilastigimiz öngörülemeyen durumlarin bize daha reaktif, kendine güvenen ve gelecekteki zorluklari yönetebilir. “Reaxing” olmak, günlük olarak ortaya çıkan engellere proaktif bir yön verme kapasitesine sahip olmak anlamına gelir.

Favero Electronics

FAVERO ELECTRONICS, reklam panosu, panel LED ekran FIBA lisans sahibi elektronik skorbordlar, genel skorbordlar, kronometreler gibi çok çesitli elektronik cihazlar üretmektedir.

BASKETBOL, VOLEYBOL, ESKRİM, BİLARDO, BOKS, HOKEY, RUGBY, SU POLO, DARTS, HENTBOL, FUTBOL, PING-PONG, KUTU, BİSİKLET, vb.

Freedom Climber

Freedom Climber'a tutunup ayak start verdiginiz anda, tüm vücudunuzu çalistiran eglenceli ve zorlu bir dönme yolculuguna baslarsiniz.

Şöyle olur: parmaklariniz tutulur ve önkollariniz ve omuzlariniz çekilir. Sürekli degisen yüzeyde kendinizi stabilize etmeye çalısirken tüm bedeniniz aktif hale gelir. Gözleriniz bir sonraki uygun tutusu arar. Zihniniz dengeyi korumak ve rotasyona ayak uydurmak için nereye basmanız gerektigini ve nereden yakalamanız gerektigini hesaplar.

Freedom Climber sürekli bir tirmanma aktivitesidir.

x